Největší úspěchy

SEZÓNA 2019

MP - Kr
álíky - časovka jednotlivců - 1.místo kategorie
ELM - Sezemice - časovka jednotlivců -
3.místo kategorie

SEZÓNA 2018

ELM - celkové pořadí kategorie M40 - 3.místo
MČR Masters - Sokolov - časovka dvojic -
1.místo kategorie
MČR Masters - Sokolov - časovka jednotlivců -
1.místo celkově
MČR SAC - Suchdol n/O - časovka jednotlivců -
2.místo kategorie
Memori
ál Zdeňka Bambáska - časovka jednotlivců - 1.místo kategorie
Giro de Zavadilka - časovka trojic -
1.místo kategorie
MP - Masn
á Hora - časovka do vrchu - 2.místo kategorie
ELM - Mon
ínec - silniční závod - 1.místo kategorie
MP - Skř
ítek I - časovka jednotlivců - 2.místo kategorie
MP - Kr
álíky - časovka jednotlivců - 1.místo celkově
MP - Tři Dvory - časovka jednotlivců -
2.místo kategorie
CYKLOMAN - Prolog - časovka jednotlivců -
1.místo celkově

SEZÓNA 2017

ELM SK - Zohor - časovka trojic -
1.místo celkově
GP Královehradeckého kraje - silniční závod -
3.místo kategorie
ELM - Ještěd - závod do vrchu -
3.místo kategorie
MČR Masters - Slatiňany - silniční závod -
3.místo kategorie
MP - Skřítek II - časovka do vrchu -
1.místo celkově
MČR Masters - Sokolov - časovka dvojic -
1.místo celkově
MČR Masters - Sokolov - časovka jednotlivců -
1.místo celkově - mistr republiky
MP - Energotis - závod do vrchu -
3.místo kategorie
Giro de Zavadilka - časovka dužstev -
1.místo kategorie
MP - Králíky - časovka jednotlivců -
1.místo celkově
MP - Tři Dvory - časovka jednotlivců -
1.místo celkově
ELM SK - Pernek - časovka dvojic -
1.místo celkově
Kol-Ja - časovka jednotlivců -
3.místo kategorie

SEZÓNA 2016

CYKLOMAN - časovka jednotlivců -
1.místo kategorie
ELM SK - Pernek - časovka trojic - 2.místo celkově
VC Temelína - silniční závod -
1.místo kategorie
VC Temelína - časovka jednotlivců -
1.místo kategorie
MČR Masters - Sokolov - časovka dvojic -
1.místo kategorie
MČR Masters - Sokolov - časovka jednotlivců -
1.místo kategorie - mistr republiky
MČR SAC - Bystré - časovka jednotlivců -
1.místo kategorie - mistr republiky
JŠ - Železný drak - silniční závod -
3.místo kategorie
MP - VC Energotisu - závod do vrchu -
3.místo kategorie
MP - Amper market cup - silniční závod -
1.místo kategorie
UAC - Česká Lípa - časovka družstev -
1.místo - kategorie
ELM - Hodonice - časovka jednotlivců - 1.místo celkově
MP - Skřítek - časovka jednotlivců
- 2.místo - celkově
ELM - Memoriál Vratislava Kubeše - časovka jednotlivců -
1.místo celkově
SPAC - Bohumínská časovka - časovka jednotlivců
- 1.místo - celkově
MP - Králíky - časovka jednotlivců
- 1.místo - celkově
ELM - Evropa maraton - silniční závod -
1.místo kategorie
ELM - Sezemice - silniční závod -
1.místo kategorie
ELM - Sezemice - časovka jednotlivců -
1.místo celkově
MP - Tři Dvory - časovka jednotlivců
- 1.místo - celkově
ELM - Hodkovice nad Mohelkou - časovka jednotlivců -
1.místo celkově
UAC - Kbelská časovka - časovka jednotlivců - 2.místo - kategorie

SEZÓNA 2015

ELM SK - Láb - časovka trojic -
1.místo - celkově
MP - Králíky II - časovka jednotlivců - 1.místo - celkově
ELM - Memoriál Václava Vele - časovka jednotlivců
- 1.místo - celkově
SPAC - Stonavská časovka - Mistrovství SPAC - 1. místo - celkově
MP - O pohár VENA TRADE - časovka družstev
- 1.místo - celkově
MR SAC ČR - časovka jednotlivců
- 3.místo - kategorie
MP - VC Žamberka - 1. etapa - časovka jednotlivců
- 3.místo - kategorie
ELM MČR - Sokolov - časovka dvojic
- 1.místo - celkově
ELM MČR - Sokolov - časovka jednotlivců - 2.místo - kategorie
SPAC - ArcelorMittal - časovka jednotlivců - 1. místo celkově
ELM - Hodonice - časovka jednotlivců -
2. místo kategorie
MP - Skřítek - časovka jednotlivců - 2. místo kategorie
ELM - Memoriál Vratislava Kubeše - časovka jednotlivců -
3. místo kategorie
SPAC - Bohumínská časovka - časovka jednotlivců - 1. místo celkově
SPAC - Memoriál Jana Ferdyna - časovka družstev
- 2. místo celkově
ELM - Sezemice - časovka jednotlivců -
2. místo kategorie
ELM - Hodkovice nad Mohelkou - časovka jednotlivců - 1. místo celkově
CYKLOMAN - Silniční prolog - časovka jednotlivců - 1. místo celkově
UAC - Bášť
- č
asovka jednotlivců - 1. místo celkově
TROFEO CINELLI VC HLOHOVCE - silniční závod - 2.místo - kategorie

SEZÓNA 2014

Cykloman - časovka - 1.místo - kategorie
ELM SK - Láb - časovka dvojic - 1.místo - kategorie
ELM SK - Pernek - silniční závod - 3.místo - kategorie
MP - DOMAŠOV CLASSIC - TOUR - silniční závod - 3.místo - kategorie
MP - Králíky - časovka - 1.místo - celkově
MP - Adriana - časovka do vrchu - 1.místo - celkově
MR SAC - časovka - 2.místo - kategorie
MP - Do Sedel - silniční závod - 3.místo - kategorie
ELM MČR - Sokolov - časovka - 2.místo - kategorie
ELM MČR - Sokolov - časovka dvojic - 2.místo - kategorie
MP - Okolo Pastvin - silniční závod - 2.místo - kategorie
ELM - Hodonice - časovka - 2.místo - kategorie
MP - Skř
ítek - časovka do vrchu - 2.místo - celkově
MP - O POHÁR FIRMY VENA TRADE - časovka družstev - 1.místo - celkově
UAC - Bělečská časovka - Běleč - časovka - 1.místo - kategorie
Liechtenstein tour - silniční závod - 1.místo - kategorie
ELM - Časovka v Hodkovicích - časovka - 2.místo - kategorie
UAC - Kol-ja časovka jednotlivců - časovka - 2.místo - kategorie
Dukovanské okruhy - etapový závod - 3.místo - kategorie
TROFEO CINELLI VC HLOHOVCE - silniční závod - 2.místo - celkově
Copyright © 2017 CYCLING BRNO  ·  All Rights reserved  ·  E-Mail: cyclingbrno@gmail.com

5. září 1976
186 cm / 82 kg
Rájec-Jestřebí
mirasrab(zavináč)seznam.cz
BrychtaJan_Dukovanske_okruhy_140412_133016_DSC_7918
Mistr republiky MASTERS 2018 - časovka jednotlivců
Mistr republiky MASTERS 2017 - časovka jednotlivců
Mistr republiky SAC 2016 - časovka jednotlivců
Mistr republiky MASTERS 2016 - časovka jednotlivců


Datum narození:     Výška / váha:  Bydliště:
E-mail:
Miroslav ŠVÁB