Copyright © 2022 CYCLING BRNO  ·  All Rights reserved  ·  E-Mail: cyclingbrno@gmail.com
Partneři týmu CYCLING BRNO

Velké poděkování patří všem našim partnerům za jejich materiální i finanční podporu, bez které by naše činnost nebyla možná. Pevně věříme, že naší činností a výsledky naše partnery vzorně prezentujeme a vzájemná spolupráce je oboustranně výhodná.

V případě, že Vás náš koncept zaujal a měli by jste o spolupráci také zájem, pak nás neváhejte kontaktovat.
FORTELL, s.r.o.

Váš dodavatel plastových a kovových dílů, forem a nástrojů
- všechny služby pod jednou střechou (vývoj, konstrukce a výroba   vstřikovacích forem a lisovacích nástrojů, vstřikování plastových a lisování kovových dílů)
- moderní výrobní prostory připravené pro další rozvoj
- sehraný tým odborníků s dlouholetou praxí v oboru
MUOWO.CZ

MUOWO je nová značka, přitom ale vůbec nezačíná od nuly. Už jste někdy sportovali v něčem, co na sobě neslo název Dres.cz?  Jak jste okusili jednu z částí MUOWO - dlouholeté zkušenosti.

MUOWO příběh se teprve začíná psát, ale ve své podstatě přišly jeho první kapitoly už mnohem dříve.
MUOWO je tým švadlenek a designérů, který vyrábí sportovní oblečení pro nejrůznější sportovce. Stavíme přitom na zkušenostech, které jsme dlouhé roky sbírali pod značkou Dres.cz. Když jsme tu dobu sečetli, došli jsme k závěru, že potřebujeme novou tvář, která ještě o kus více podtrhne kvalitu našich produktů. A právě tady se začal psát příběh brněnské značky MUOWO, jež obléká sportovce na kola, lyže, brusle nebo třeba běh.
MUOWO není jen souhra náhod. Nese v sobě hned několik věcí, které jsou pro nás důležité. Odráží pohyb, bez něhož bychom nebyli potřeba, i nejrůznější terény, v nichž se sportovci pohybují v oblečení z naší dílny. V neposlední řadě v sobě ukrývá i novost. Víte, jak se řekne italsky „nový“? Nuovo.
A tak jsme si řekli, že MUOWO jsme my. Tým lidí, kteří chtějí vyrábět sportovní oblečení z těch nejkvalitnější materiálů, přitom za dostupnou cenu. A také ve stylovém minimalistickém designu. Je to přesně, jak říkáme: Každý kousek, který vyrazí k vám z naší brněnské dílny, prochází našima rukama. Opravdová ruční výroba.


TUFO

Firma TUFO vznikla v roce 1991 a navázala tak na více než 25 leté zkušenosti v gumárenském průmyslu pana Miloslava Klabala - zakladatele a duchovního otce firmy v jedné osobě.

Základní filozofií firmy TUFO je specializace na vývoj a výrobu galusek - nejlepšího obutí pro cyklistický sport. Firma TUFO od samého počátku své existence úzce spolupracuje s řadou mistrů světa a elitními závodníky všech odvětví cyklistiky, což usnadňuje přenesení teoretických poznatků z vývoje a výzkumu do praxe - reálných výrobků. Produkty TUFO tak dnes dosahují špičkových parametrů splňujících ta nejpřísnější kritéria pro nasazení v boji o medaile.

Nejvyšší priorita je kladena na kvalitu výrobků, proto je výroba výlučně soustředěna pod přímou a každodenní kontrolou v závodě TUFO, Česká republika. Vysoký podíl ruční práce umožňuje soustředit se při výrobě na detail, což je vzhledem k zpracování přírodních materiálů nezbytné pro dosažení maximální kvality. Každý produkt z rodiny TUFO je tedy svým způsobem „originál“. Dnes je firma TUFO se svými produkty úspěšně zastoupena v 50 zemích a na trhu galusek zaujímá jedno z předních míst ve světě.
H SPORT, s.r.o.

Firma Ing. Martin Huněk - H sport byla založena již v roce 1992 (na jejím základě pak v roce 1997 byla založena firma H sport s. r. o.). Od svého vzniku se jako první v celé republice zaměřila na velkoobchodní činnost v oblasti sportovní výživy a masážních prostředků.

V prosinci 2000 jsme otevřeli maloobchodní Fitness prodejnu Olomouc, obchodní dům SENIMO, Pasteurova ul.10 a v září 2002 nově otevřeli maloobchodní Fitness prodejnu Brno v nových větších prostorách na ulici Nováčkova 11. Zde máme vytvořeno kvalitní zázemí jak pro maloobchodní, tak i velkoobchodní prodej včetně dostatečných skladových prostor.

Našimi zákazníky se stala fitness-centra, specializované prodejny fitness, cyklistické prodejny, obchody zdravé výživy, lékárny, maséři. Od počátku svého působení má firma H sport s. r. o. sídlo na ul. Dačického 10.

Vybavujeme fitness-centra nejen rotopedy, trenažery, činkami a závažími, ale i profesionálními stroji.
INOMA COMP, s.r.o.

Společnost INOMA COMP, s.r.o. vznikla v roce 2003 jako dceřiná společnost firmy INOMA COMP, s.r.o. Liptovský Hrádok, Slovenská republika a zajišťuje na území České republiky obchodní, montážní a servisní činnost.

Společnost INOMA COMP, s.r.o. má vlastní vývojový a výrobní program, který poskytuje komplexní řešení hlasové komunikace pro oblast řízení technologických procesů.

Naše produkty se uplatňují v odvětvích dopravy a energetiky, zejména na železnicích, ropovodech, plynovodech a energetických soustavách.

www.airoocycling.cz

AIROO cycling
Přes 20 let zkušeností s prémiovým cyklistickým materiálem -  je jedno, zda se rozhodnete si pořídit rám na míru či ze standardní velikostní produkce. Vždy bude Vaše kolo jedinečný exemplář a osazeno dle vašeho individuálního požadavku. Zde platí - NIC NENÍ NEMOŽNÉ!!

Výhradní dovozce rámů:  DedacciaiStrada,  NEVI Titan, WR Compositi  a Pedemonte.

Výhradní dovozce komponentů:   Corima, CyclingCeramic,  BEAST, Bike Ahead composites, MCFK, Velocity, Whiteindustries, WR Compositi , Veloflex a FMB, O.symetgic, Garbaruck, Soul-kozak a Ingrid.

Výrobce sportovních kol na zakázku.
TOP LOŽISKA

Jsme distributory cyklistických ložisek, středových složení a hlavových složení značky Cema pro Českou republiku a Slovensko.

Rovněž distribuujeme organické brzdové destičky slovinské firmy Sinter.

Zabýváme se maloobchodem, velkoobchodem a tvorbou distribuční sítě.

Jelikož na kole sami aktivně jezdíme, servisujeme, jsou naše produkty testovány nejen hobby cyklisty, ale také profesionály - například Michael Boroš, Filip Adel, Jan Strož, Denis Rugovac....."

Zaplétání kol na zakázku.