Copyright © 2019 CYCLING BRNO  ·  All Rights reserved  ·  E-Mail: cyclingbrno@gmail.com
Partneři týmu CYCLING BRNO

Velké poděkování patří všem našim partnerům za jejich materiální i finanční podporu, bez které by naše činnost nebyla možná. Pevně věříme, že naší činností a výsledky naše partnery vzorně prezentujeme a vzájemná spolupráce je oboustranně výhodná.

V případě, že Vás náš koncept zaujal a měli by jste o spolupráci také zájem, pak nás neváhejte kontaktovat.
FORTELL, s.r.o.

Váš dodavatel plastových a kovových dílů, forem a nástrojů
- všechny služby pod jednou střechou (vývoj, konstrukce a výroba   vstřikovacích forem a lisovacích nástrojů, vstřikování plastových a lisování kovových dílů)
- moderní výrobní prostory připravené pro další rozvoj
- sehraný tým odborníků s dlouholetou praxí v oboru
DRES.CZ

Pod značkou www.dres.cz vyrábíme na zakázku cyklo oblečení a sportovní dresy pro další sporty dle přání zákazníka. Našim zákazníkům poskytujeme komplexní služby od konzultace a vytvoření grafického návrhu designu až po samotnou realizaci zakázky.

Pro cyklistické týmy, sportovní kluby, spinningová centra, reklamní agentury ale i jednotlivce navrhujeme a vyrábíme cyklistické dresy, hokejové dresy, fotbalové dresy, motokrosové dresy a další cyklistické a sportovní oblečení k profesionálnímu využití i pro volný čas.

Při realizaci každé zakázky klademe velký důraz na dílenskou kvalitu zpracování a používání prvotřídních materiálů. Disponujeme nejnovějšími technologiemi v oblasti digitálního tisku a kromě jiných strojů také flat lockem pro šití plochých švů.

Spolupráci s našimi zákazníky stavíme na vstřícnosti a osobním přístupu ke každému z nich.
TUFO

Firma TUFO vznikla v roce 1991 a navázala tak na více než 25 leté zkušenosti v gumárenském průmyslu pana Miloslava Klabala - zakladatele a duchovního otce firmy v jedné osobě.

Základní filozofií firmy TUFO je specializace na vývoj a výrobu galusek - nejlepšího obutí pro cyklistický sport. Firma TUFO od samého počátku své existence úzce spolupracuje s řadou mistrů světa a elitními závodníky všech odvětví cyklistiky, což usnadňuje přenesení teoretických poznatků z vývoje a výzkumu do praxe - reálných výrobků. Produkty TUFO tak dnes dosahují špičkových parametrů splňujících ta nejpřísnější kritéria pro nasazení v boji o medaile.

Nejvyšší priorita je kladena na kvalitu výrobků, proto je výroba výlučně soustředěna pod přímou a každodenní kontrolou v závodě TUFO, Česká republika. Vysoký podíl ruční práce umožňuje soustředit se při výrobě na detail, což je vzhledem k zpracování přírodních materiálů nezbytné pro dosažení maximální kvality. Každý produkt z rodiny TUFO je tedy svým způsobem „originál“. Dnes je firma TUFO se svými produkty úspěšně zastoupena v 50 zemích a na trhu galusek zaujímá jedno z předních míst ve světě.
H SPORT, s.r.o.

Firma Ing. Martin Huněk - H sport byla založena již v roce 1992 (na jejím základě pak v roce 1997 byla založena firma H sport s. r. o.). Od svého vzniku se jako první v celé republice zaměřila na velkoobchodní činnost v oblasti sportovní výživy a masážních prostředků.

V prosinci 2000 jsme otevřeli maloobchodní Fitness prodejnu Olomouc, obchodní dům SENIMO, Pasteurova ul.10 a v září 2002 nově otevřeli maloobchodní Fitness prodejnu Brno v nových větších prostorách na ulici Nováčkova 11. Zde máme vytvořeno kvalitní zázemí jak pro maloobchodní, tak i velkoobchodní prodej včetně dostatečných skladových prostor.

Našimi zákazníky se stala fitness-centra, specializované prodejny fitness, cyklistické prodejny, obchody zdravé výživy, lékárny, maséři. Od počátku svého působení má firma H sport s. r. o. sídlo na ul. Dačického 10.

Vybavujeme fitness-centra nejen rotopedy, trenažery, činkami a závažími, ale i profesionálními stroji.
INOMA COMP, s.r.o.

Společnost INOMA COMP, s.r.o. vznikla v roce 2003 jako dceřiná společnost firmy INOMA COMP, s.r.o. Liptovský Hrádok, Slovenská republika a zajišťuje na území České republiky obchodní, montážní a servisní činnost.

Společnost INOMA COMP, s.r.o. má vlastní vývojový a výrobní program, který poskytuje komplexní řešení hlasové komunikace pro oblast řízení technologických procesů.

Naše produkty se uplatňují v odvětvích dopravy a energetiky, zejména na železnicích, ropovodech, plynovodech a energetických soustavách.

www.airoocycling.cz

AIROO cycling
Přes 20 let zkušeností s prémiovým cyklistickým materiálem -  je jedno, zda se rozhodnete si pořídit rám na míru či ze standardní velikostní produkce. Vždy bude Vaše kolo jedinečný exemplář a osazeno dle vašeho individuálního požadavku. Zde platí - NIC NENÍ NEMOŽNÉ!!

Výhradní dovozce rámů:  DedacciaiStrada,  NEVI Titan, WR Compositi  a Pedemonte.

Výhradní dovozce komponentů:   Corima, CyclingCeramic,  BEAST, Bike Ahead composites, MCFK, Velocity, Whiteindustries, WR Compositi , Veloflex a FMB, O.symetgic, Garbaruck, Soul-kozak a Ingrid.

Výrobce sportovních kol na zakázku.